Merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere; hukuk büromuz; yerel ve uluslararası kurumsal müvekkillerine güçlü avukat kadrosu ve yardımcı personellerden oluşan profesyonel bir ekip ile avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Büromuz, çeşitli hukuk dallarında müvekkillerine en etkin hizmeti sunabilmek amacıyla alanında uzmanlaşmış kadrosuyla 1992’den beri faaliyetini sürdürmektedir.

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası hukuk alanında faaliyetini sürdürmekte olup, şirketlere, şahıslara, İngilizce ve İspanyolca dilleri de dâhil olmak üzere hukukî danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.  Büromuz, başta İstanbul ili olmak üzere Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında bulunan daimi iş ortağı hukuk büroları marifetiyle hukukî faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Özellikle şirketler, birleşme & devralmalar, enerji, rekabet, fikri ve sınaî mülkiyet, ilaç, maden, bankacılık & finans, vakıf, spor,  iş, ticaret, vergi, idari uyuşmazlıklar, kamulaştırma, yerel ve uluslararası ihale süreçleri,  uluslararası ticaret, gayrimenkul hukuku ve tahkim & dava olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunduğu gibi ceza hukuku alanında da konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Gıda, enerji, kara, hava ve deniz taşımacılık, eğitim, sigorta, maden, metal, ilaç, kozmetik, tıp, sağlık hizmetleri, tekstil, tarım, hayvancılık, internet tasarımları, inşaat, alt yapı, turizm, müzik/eğlence, basım/yayın gibi çeşitli sektörlere mensup, konusunda sektörün öncüleri konumundaki 350 civarında şirket ve şahsa avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Büromuz, 20’yi aşkın metal piyasası mensubu ve 30’u aşkın inşaat sektörü mensubu müvekkiline etkin hukuki ve fiili sonuçlar elde etmek gayesiyle çalışmaktadır. Bu bağlamda; alacakların teminatlandırılmasında, yabancı iş ortaklıklarının kurulması ve devam ettirilmesinde, tüm yatırımlarda teklif aşamasından faaliyet aşamasına değin anlaşmaların sağlanması ve takibinde, işçilerle yaşanan uyuşmazlıklarda gerek davalar yoluyla gerek uzlaşma yoluyla ihtilafların çözülmesinde, sendika görüşmelerinin yürütülmesi ve toplu iş sözleşmelerinin hayata geçirilmesi ve takibinde, iş sağlığı ve güvenliği alanında önleyici hukuk danışmanlığı yoluyla ve ihtiyaç halinde ihtilafların mahkemeler eliyle çözümlenmesi konusunda ve ticari hayatın gerektirdiği sair tüm alanlarda büromuz; müvekkillerinin yanında en güçlü destek olarak hazır bulunmaktadır.

İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Zonguldak, Trabzon, Sinop, Kahramanmaraş, Gaziantep, Muğla, Tokat, Sivas gibi Türkiye’nin belli başlı şehirlerinin tümünde iş ortaklarımız bulunduğu gibi; uluslararası arenada da UAE, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Romanya, Türkmenistan, İspanya, İtalya, Rusya, Umman, Bulgaristan gibi birçok ülkede iş ortaklarımız aracılığıyla faaliyet göstermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz departmanlar alanında son derecede deneyimli Avukatlarımız tarafından yönetilmekte, yetenekli ve dinamik avukatlar ile konusunda uzman kişiler ve mali bir ekip tarafından da desteklenmektedir.

 

İSTANBUL MERKEZ OFİS AVUKATLARIMIZ:

Av. Şenay (KARA) ŞIK
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 17904
Eğitim İstanbul Üniversitesi, 1988
 
Av. Ömer ELDEM
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 37554
Eğitim İstanbul Maltepe Üniversitesi, 2008
 
Av. Tuğçe ÖNEN
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 34837
Eğitim İstanbul Üniversitesi, 2006
  Yeditepe Üniversitesi L.L.M.
Yabancı Diller İngilizce
 
Av. Hasan Fehmi EKŞİOĞLU
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 51674
Eğitim İstanbul Ticaret Üniversitesi, 2014
 
Av. Ümmühan Tuğçe TAN
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 60958
Eğitim Yeditepe Üniversitesi, 2017
Yabancı Diller İngilizce
 
Av. Işıl GÜRÇAY
Baro ve Sicil No İstanbul Barosu, 62076
Eğitim İstanbul Maltepe Üniversitesi, 2016
  Koç Üniversitesi Ekonomi ‘2012
Yabancı Diller İngilizce